Skvělé hodnocení (65+ recenzí) + 4,8 hvězdiček

HoMEso Therapy Kit

Botoxová výplň z pohodlí domova

1700 Kč1213 Kč

UŠETŘETE 29 %

Jediná bezbolestná domácí metoda, která redukuje vrásky a vyplní pleť. Za pouhých 20 minut.
payment_methods_v2
green_ok“K dispozici! Odhadovaná doba dodání 4-5 dní. “.

"Výplň úplně změnila mou rutinní péči o pleť. Všichni mi říkají, že vypadám o deset let mladší!"

Eliška

homeso_LP_lifing_icon

Liftingový efekt po prvním použití

homeso_LP_wrinkles_icon-04

Vyhlazující efekt s menším množstvím vrásek

Zvýšená produkce kolagenu, pružnost

Bezbolestná léčba

homeso_LP_approved_icon

Schváleno dermatologem

homeso_LP_money_icon

Ušetřete čas i peníze

homeso-kit

Co je mezoterapie

Mezoterapie je jedním z nejoblíbenějších a nejúčinnějších neinvazivních kosmetických zákroků. Starobylá čínská technika injekčního vpravování malých dávek různých přípravků do podkožní vrstvy kůže (přímo pod povrch) za účelem dosažení omlazujících účinků.

Dr. Inigo de Felipe vysvětluje

Proč lékaři podávají injekce pod kůži? Protože penetrace čehokoli, co se aplikuje přímo na povrch kůže, je pouze asi 1 %. Zatímco při mezoterapii se průnik složek zvýší o 100.

Riproduci video
how_it_works

Jak mezoterapie funguje

Mezoterapie využívá kombinaci vitamínů, minerálů a aminokyselin, které se mikrojehlou vpravují do střední vrstvy kůže (mezodermu). Tím se napravují základní problémy, jako je špatný krevní oběh, záněty, které způsobují poškození pleti, redukují se vrásky a jemné linky, omlazuje se mdlá pleť a léčí se jizvy po akné nebo hyperpigmentace.

Jak používat sadu HoMEso Therapy Kit

Otevřete sérum

Vyjměte stříkačku se sérem HoMEso ze sterilního obalu a porušte pečeť.

Stiskněte jej v aplikátoru

Vyjměte aplikátor ze sterilního obalu, odšroubujte jeho horní část a nalijte sérum HoMEso.

Klepněte na kůži

Poklepejte aplikátorem na pokožku. Pro dosažení nejlepších výsledků zakloňte hlavu, před použitím protřepejte a očistěte si pokožku.

Co se nachází uvnitř sady HoMEso

Sérum je dodáváno ve sterilním kapátku pečlivě umístěném v pěnovém pouzdře. Chcete-li sérum z kapátka dostat, musíte porušit těsnění.

 

Aplikátor HoMEso se dodává zabalený ve sterilním obalu umístěném v pěnovém pouzdře.

 

Pro použití aplikátoru odšroubujte horní část, nalijte sérum, zašroubujte zpět horní část a otevřete víčko, abyste odkryli sterilní jehly z 24karátového zlata.

Sterilně balené peptidové posilující sérum, které obsahuje naši patentovanou směs HA (včetně sonikované HA).

 

Sterilně balený aplikátor s 25 zlatými jehlami (speciálně navržený pro bezpečné a bezbolestné domácí použití)

Otevřete sérum
Vyjměte stříkačku se sérem HoMEso ze sterilního obalu a porušte pečeť. Stiskněte jej v aplikátoru
Vyjměte aplikátor ze sterilního obalu, odšroubujte jeho horní část a nalijte sérum HoMEso. Klepněte na kůži
Poklepejte aplikátorem na pokožku. Pro dosažení nejlepších výsledků zakloňte hlavu, před použitím protřepejte a očistěte si pokožku.

where-to-apply

Díky směsi aktivních přírodních složek včetně vitaminu B5 a bambuckého másla je vhodný pro všechny typy pleti, poskytuje silnou 72hodinovou hydrataci a 24hodinový zklidňující účinek. Revive hydratační krém lze použít jako denní nebo noční krém nebo po použití sady HoMEso Therapy Kit."

®Sonicated Hyaluronic Acid Žádná magie, jen věda a vášeň. Naše patentovaná sonická kyselina hylauronová má vypínací a hydratační účinek. Vyrovnává tón pleti a zvyšuje její elasticitu. vyrábí se v našich laboratořích ve sterilní místnosti pomocí buněčného sonikátoru, který umožňuje rozbít řetězce kyseliny hyaluronové.

Roztok peptidu Acetyl Octapeptide-3 obsahuje oktapeptid proti vráskám, který je prodloužením peptidu HEXAPEPTIDE ARGIRELINE®. Proto redukuje výrazové vrásky prostřednictvím mechanismu účinku podobného botulotoxinu.

Acetyl Hexapeptide-8 Acetyl Hexapeptide-8 je zodpovědný za uvolňování katecholaminů, chemických mediátorů svalové kontrakce. Při aplikaci na pokožku snižuje tonické stahy obličejových svalů a výskyt mimických vrásek.

Pentapeptide-18 Působí prostřednictvím vápníku a napodobuje encefalin. Pentapeptide-18 snižuje hloubku vrásek způsobených kontrakcemi mimických svalů, snižuje excitabilitu neuronů a moduluje sekreci acetylcholinu.

homeso_gif

HoMEso vám přináší okamžité a dlouhodobé účinky

Skuteční uživatelé, skutečné příběhy

Jak je uvedeno v

Rozdíl je zřejmý

Výsledky během

Přizpůsobitelné

Bezpečné

Cena

Kit terapeutico

HoMEso

arrow1-2 DNI

arrowANO

arrowANO

arrow< 750 KČ ZA OŠETŘENÍ

infusion_treatment

Léčba

na klinice

arrow 2-3 DNI

arrow ANO

arrow ANO

arrow 7500+ KČ ZA OŠETŘENÍ

derma roller

Ošetření Derma

Rollerem

arrowNĚKOLIK DNÍ

arrowNE

arrowNE

arrow< 250 KČ ZA OŠETŘENÍ

HoMeSo Therapy Kit
infusion_treatment
Micro-Infusion Clinic Treatment
derma roller
Derma Roller Home Treatment

Výsledky během

arrow

1-2 DNI
arrow
2-3 DNI

arrow

NĚKOLIK DNÍ

Přizpůsobitelné

arrow

ANO

arrow

ANO

arrow

NE

Bezpečné

arrow

ANO

arrow

ANO

arrow

NE

Cena

arrow

< 750 KČ USD ZA OŠETŘENÍ

arrow

7500+ KČ ZA OŠETŘENÍ

arrow

< 250 KČ ZA OŠETŘENÍ

30 denní záruka vrácení peněz

Objednávejte s jistotou. Pokud si z jakéhokoli důvodu nemyslíte, že je sada HoMEso Therapy Kit pro vás to pravé, nabízíme 30denní záruku vrácení peněz.

Máte otázky?
My pro vás máme odpovědi.

Zasíláme do všech evropských zemí.

Vaše objednávka bude doručena do 4-5 pracovních dnů.

Můžete použít různé kreditní karty nebo zaplatit na dobírku.

Náš aplikátor je pečlivě vytvořen pro domácí použití, takže je naprosto bezpečný. Důležité je pouze to, abyste po pokožce neklouzali, ale dělali zvedací a tlakové pohyby.

Naše krémy Revitalize a Revive jsou určeny pro každodenní použití a doporučujeme je používat po ošetření HoMEso, protože zklidňují pokožku, a to zcela okamžitě.

Záleží na typu a stavu pokožky. Výsledky jsou viditelné okamžitě a pro udržení léčby se doporučuje provést nové ošetření po 30 dnech. V prvním měsíci se doporučuje provést 3 ošetření každých 10 dní. Pro udržení výsledků se doporučuje provádět homeso ošetření 1x-2x měsíčně nebo podle potřeby.

Bezprostředně po ošetření se nedoporučuje používat make-up. Ošetření doporučujeme provádět večer, protože přes noc se pokožka hojí, regeneruje a zarudnutí mizí. Prvních 12 hodin se nedoporučuje používat make-up a prvních 24 hodin doporučujeme vyhýbat se slunci nebo se chránit ochranným faktorem.

V závislosti na typu pleti. Zčervenání je kvůli jehlám zcela normální a brzy po ošetření zmizí. Obvykle zarudnutí zmizí někdy mezi 1-3 hodinami po ošetření, proto doporučujeme provést homeso ošetření večer, aby měla pleť čas se přes noc zregenerovat.

HoMEso je zcela bezpečné a neobsahuje látky, které by mohly dráždit pokožku. Díky směsi různých molekulárních hmotností má naše patentovaná směs HA klinicky prokázaný zklidňující a uklidňující účinek na pokožku. Citlivá pokožka může zůstat jehličkami zarudlá a podrážděná o něco déle než normální pokožka, proto doporučujeme po ošetření použít některý z našich krémů Revive nebo Revitalize, které mají silný zklidňující účinek a působí proti zarudnutí.

Během aktivní léčby akné odborníkem se použití HoMEso nedoporučuje kvůli jehlám. Doporučuje se však po léčbě akné, protože pomáhá proti jizvám a hydratuje pokožku.

Naší ""tajnou zbraní"" je patentovaná směs obohacená o kyselinu hyaluronovou ®Sonicated Hyaluronic Acid. Tato přírodní látka, vytvořená patentovanou technologií, je posílena tak, aby dodala vaší pokožce extra hydrataci a pomohla jí zůstat pevnější a pružnější.Kyselina hyaluronová, přirozené mazivo pro elastické tkáně, jako jsou kůže a klouby, je zpracovávána v našich laboratořích. Pomocí patentovaného procesu zvaného ultrazvuková sonikace, nebo-li Ultra Sonication, působíme na kapalinu nízkofrekvenčními zvukovými vlnami o vysoké intenzitě, čímž získáme molekuly s optimální hmotností.Tím, že jsme do vybrané směsi dalších kyselin hyaluronových přidali určitou koncentraci sonikované kyseliny hyaluronové (čímž jsme dosáhli kalibrovaného poměru optimálních molekulových hmotností), jsme vytvořili vyváženou směs s vynikající absorpcí, u níž bylo klinicky prokázáno, že zesiluje reparační účinky pokožky a snižuje zánět. Jinými slovy, vaše pokožka bude při používání tohoto přípravku vypadat pružnější, a nejen vypadat, budete tu změnu i cítit.

Sada HoMEso Therapy Kit

1x HoMEso Therapy Kit

-29%

2x HoMEso Therapy Kit

-34% 2x 1125 Kč

3x HoMEso Therapy Kit

-39% 3x 1028 Kč Doprava zdarma

Způsoby platby

Naši vážení zákazníci

Skvělé hodnocení (65+ recenzí)
+ 4,8 hvězdiček

Sara

oct 12, 2021

Sono sempre scettica nei confronti dei prodotti che promettono un effetto immediato, ma la Homeso Therapy mi ha davvero sorpreso. Ha un effetto lifting immediato e la pelle è idratata ed elastica. Sono davvero soddisfatto e molto felice.

Jane

jan 28, 2022

"Una parte indispensabile della mia routine di cura della pelle. Già dopo la prima applicazione la mia pelle è stata subito più idratata. La mia pelle è più sana e più giovane."

Kate

dec 2, 2021

Ho già fatto molti trattamenti nei saloni di bellezza e nelle cliniche. Ma posso dire che i risultati di Homeso sono gli stessi o addirittura migliori. E ovviamente mi fa risparmiare tempo perché non ho bisogno di un appuntamento e, naturalmente, di denaro.

Jane

nov 11, 2021

La mia pelle era così secca e secca. Ma dopo Homeso la mia pelle sembra completamente diversa. Grazie homeso:)

Demmy

feb 17, 2022

La mia amica sa che ho paura degli aghi, ma mi ha comunque regalato Homeso perché le chiedevo sempre come facesse ad avere una pelle così bella. Posso dire che con l'applicatore Homeso gli aghi non si vedono né si sentono, quindi ottima cosa questo homeso

Jessica

sep 11, 2021

Ho acquistato questo prodotto già due volte e ricevo sempre i complimenti per il mio aspetto fresco e giovane:) Lo consiglio assolutamente.

Lora

mar 31, 2022

Questo è il migliore e l'unico prodotto efficace per la cura della pelle presente sul mercato.

Francesca

aug 8, 2022

Questa sta diventando la mia routine preferita del mese. La uso prima di andare a letto, in modo che la mia pelle sia perfetta e rinfrescata al mattino. Grazie a Homeso per avermi permesso di farlo a casa. Lo consiglio a tutti!

Elisabeta

aug 6, 2022

La cosa migliore è che posso applicarlo a casa ogni volta che ne ho bisogno, senza dover prendere un appuntamento. E soprattutto, i risultati sono incredibili.

Kim

mar 2, 2022

Posso dire che ero un po' scettico sull'uso dell'iniezione. Ma devo dire che l'applicazione è così facile e indolore. Sono così felice di averlo provato perché la mia pelle sembra come mai prima d'ora.

Nina

aug 8, 2022

Questa sta diventando la mia routine preferita del mese. La uso prima di andare a letto, in modo che la mia pelle sia perfetta e rinfrescata al mattino. Grazie a Homeso per avermi permesso di farlo a casa. Lo consiglio a tutti!

Jane

nov 11, 2021

Sono così contento dopo aver usato Homeso. Le mie rughe sulla fronte sono praticamente sparite e la mia pelle ha un aspetto assolutamente fantastico!!

Mia

dec 12, 2021

Estremamente facile da usare. Finora ho acquistato la Homeso Therapy 2 volte e sono rimasta sorpresa dal fatto che le persone mi chiedevano sempre cosa avevo fatto alla mia pelle per avere un aspetto così fresco.

Janja

may 22, 2022

Questa sta diventando la mia routine preferita del mese. La uso prima di andare a letto, in modo che la mia pelle sia perfetta e rinfrescata al mattino. Grazie a Homeso per avermi permesso di farlo a casa. Lo consiglio a tutti!

Jeniffer

jun 24, 2021

Non avrei mai creduto che qualcosa potesse cambiare la pelle all'istante da quando ho provato Homeso. Questo è davvero un prodotto incredibile che devi provare davvero.

Alessia

jan 10, 2022

Ho avuto un'ottima esperienza con Homeso. Un trattamento completo che rinnova la pelle senza farle male. I primi risultati sono visibili subito dopo il trattamento.
1700 Kč
1213 Kč