Skvělé hodnocení (65+ recenzí) + 4,8 hvězdiček

HoMEso Therapy Kit

Botoxová výplň z pohodlí domova

1700 Kč1213 Kč

UŠETŘETE 29 %

Jediná bezbolestná domácí metoda, která redukuje vrásky a vyplní pleť. Za pouhých 20 minut.
payment_methods_v2
green_ok“K dispozici! Odhadovaná doba dodání 4-5 dní. “.

"Výplň úplně změnila mou rutinní péči o pleť. Všichni mi říkají, že vypadám o deset let mladší!"

Eliška

homeso_LP_lifing_icon

Liftingový efekt po prvním použití

homeso_LP_wrinkles_icon-04

Vyhlazující efekt s menším množstvím vrásek

Zvýšená produkce kolagenu, pružnost

Bezbolestná léčba

homeso_LP_approved_icon

Schváleno dermatologem

homeso_LP_money_icon

Ušetřete čas i peníze

homeso-kit

Co je mezoterapie

Mezoterapie je jedním z nejoblíbenějších a nejúčinnějších neinvazivních kosmetických zákroků. Starobylá čínská technika injekčního vpravování malých dávek různých přípravků do podkožní vrstvy kůže (přímo pod povrch) za účelem dosažení omlazujících účinků.

Dr. Inigo de Felipe vysvětluje

Proč lékaři podávají injekce pod kůži? Protože penetrace čehokoli, co se aplikuje přímo na povrch kůže, je pouze asi 1 %. Zatímco při mezoterapii se průnik složek zvýší o 100.

Play Video
how_it_works

Jak mezoterapie funguje

Mezoterapie využívá kombinaci vitamínů, minerálů a aminokyselin, které se mikrojehlou vpravují do střední vrstvy kůže (mezodermu). Tím se napravují základní problémy, jako je špatný krevní oběh, záněty, které způsobují poškození pleti, redukují se vrásky a jemné linky, omlazuje se mdlá pleť a léčí se jizvy po akné nebo hyperpigmentace.

Jak používat sadu HoMEso Therapy Kit

Otevřete sérum

Vyjměte stříkačku se sérem HoMEso ze sterilního obalu a porušte pečeť.

Stiskněte jej v aplikátoru

Vyjměte aplikátor ze sterilního obalu, odšroubujte jeho horní část a nalijte sérum HoMEso.

Klepněte na kůži

Poklepejte aplikátorem na pokožku. Pro dosažení nejlepších výsledků zakloňte hlavu, před použitím protřepejte a očistěte si pokožku.

Co se nachází uvnitř sady HoMEso

Co se nachází uvnitř sady HoMEso

Sérum je dodáváno ve sterilním kapátku pečlivě umístěném v pěnovém pouzdře. Chcete-li sérum z kapátka dostat, musíte porušit těsnění.

 

Aplikátor HoMEso se dodává zabalený ve sterilním obalu umístěném v pěnovém pouzdře.

 

Pro použití aplikátoru odšroubujte horní část, nalijte sérum, zašroubujte zpět horní část a otevřete víčko, abyste odkryli sterilní jehly z 24karátového zlata.

Sterilně balené peptidové posilující sérum, které obsahuje naši patentovanou směs HA (včetně sonikované HA).

 

Sterilně balený aplikátor s 25 zlatými jehlami (speciálně navržený pro bezpečné a bezbolestné domácí použití)

Jak používat sadu?

Otevřete sérum
Vyjměte stříkačku se sérem HoMEso ze sterilního obalu a porušte pečeť. Stiskněte jej v aplikátoru
Vyjměte aplikátor ze sterilního obalu, odšroubujte jeho horní část a nalijte sérum HoMEso. Klepněte na kůži
Poklepejte aplikátorem na pokožku. Pro dosažení nejlepších výsledků zakloňte hlavu, před použitím protřepejte a očistěte si pokožku.

Oblasti použití

where-to-apply

Aktivní složky

Díky směsi aktivních přírodních složek včetně vitaminu B5 a bambuckého másla je vhodný pro všechny typy pleti, poskytuje silnou 72hodinovou hydrataci a 24hodinový zklidňující účinek. Revive hydratační krém lze použít jako denní nebo noční krém nebo po použití sady HoMEso Therapy Kit.”

®Sonicated Hyaluronic Acid Žádná magie, jen věda a vášeň. Naše patentovaná sonická kyselina hylauronová má vypínací a hydratační účinek. Vyrovnává tón pleti a zvyšuje její elasticitu. vyrábí se v našich laboratořích ve sterilní místnosti pomocí buněčného sonikátoru, který umožňuje rozbít řetězce kyseliny hyaluronové.

Roztok peptidu Acetyl Octapeptide-3 obsahuje oktapeptid proti vráskám, který je prodloužením peptidu HEXAPEPTIDE ARGIRELINE®. Proto redukuje výrazové vrásky prostřednictvím mechanismu účinku podobného botulotoxinu.

Acetyl Hexapeptide-8 Acetyl Hexapeptide-8 je zodpovědný za uvolňování katecholaminů, chemických mediátorů svalové kontrakce. Při aplikaci na pokožku snižuje tonické stahy obličejových svalů a výskyt mimických vrásek.

Pentapeptide-18 Působí prostřednictvím vápníku a napodobuje encefalin. Pentapeptide-18 snižuje hloubku vrásek způsobených kontrakcemi mimických svalů, snižuje excitabilitu neuronů a moduluje sekreci acetylcholinu.

homeso_gif

HoMEso vám přináší okamžité a dlouhodobé účinky

Skuteční uživatelé, skutečné příběhy

Jak je uvedeno v

Rozdíl je zřejmý

Výsledky během

Přizpůsobitelné

Bezpečné

Cena

HoMeSo

Therapy Kit

arrow1-2 DNI

arrowANO

arrowANO

arrow< 750 KČ ZA OŠETŘENÍ

infusion_treatment

Léčba

na klinice

arrow 2-3 DNI

arrow ANO

arrow ANO

arrow 7500+ KČ ZA OŠETŘENÍ

derma roller

Ošetření Derma

Rollerem

arrowNĚKOLIK DNÍ

arrowNE

arrowNE

arrow< 250 KČ ZA OŠETŘENÍ

HoMeSo Therapy Kit
infusion_treatment
Micro-Infusion Clinic Treatment
derma roller
Derma Roller Home Treatment

Výsledky během

arrow

1-2 DNI
arrow
2-3 DNI

arrow

NĚKOLIK DNÍ

Přizpůsobitelné

arrow

ANO

arrow

ANO

arrow

NE

Bezpečné

arrow

ANO

arrow

ANO

arrow

NE

Cena

arrow

< 750 KČ USD ZA OŠETŘENÍ

arrow

7500+ KČ ZA OŠETŘENÍ

arrow

< 250 KČ ZA OŠETŘENÍ

30 denní záruka vrácení peněz

Objednávejte s jistotou. Pokud si z jakéhokoli důvodu nemyslíte, že je sada HoMEso Therapy Kit pro vás to pravé, nabízíme 30denní záruku vrácení peněz.

Máte otázky?
My pro vás máme odpovědi.

Kam odesíláte?

Zasíláme do všech evropských zemí.

Jak rychle obdržím svou objednávku?

Vaše objednávka bude doručena do 4-5 pracovních dnů.

Jak mohu zaplatit?

Můžete použít různé kreditní karty nebo zaplatit na dobírku.

Je možné, že se něco pokazí?

Náš aplikátor je pečlivě vytvořen pro domácí použití, takže je naprosto bezpečný. Důležité je pouze to, abyste po pokožce neklouzali, ale dělali zvedací a tlakové pohyby.

Jaký krém doporučujete po ošetření?

Naše krémy Revitalize a Revive jsou určeny pro každodenní použití a doporučujeme je používat po ošetření HoMEso, protože zklidňují pokožku, a to zcela okamžitě.

Jak dlouho trvají výsledky léčby?

Záleží na typu a stavu pokožky. Výsledky jsou viditelné okamžitě a pro udržení léčby se doporučuje provést nové ošetření po 30 dnech. V prvním měsíci se doporučuje provést 3 ošetření každých 10 dní. Pro udržení výsledků se doporučuje provádět homeso ošetření 1x-2x měsíčně nebo podle potřeby.

Mohu použít make-up bezprostředně po ošetření HoMEso?

Bezprostředně po ošetření se nedoporučuje používat make-up. Ošetření doporučujeme provádět večer, protože přes noc se pokožka hojí, regeneruje a zarudnutí mizí. Prvních 12 hodin se nedoporučuje používat make-up a prvních 24 hodin doporučujeme vyhýbat se slunci nebo se chránit ochranným faktorem.

Jak dlouho trvá zarudnutí po ošetření?

V závislosti na typu pleti. Zčervenání je kvůli jehlám zcela normální a brzy po ošetření zmizí. Obvykle zarudnutí zmizí někdy mezi 1-3 hodinami po ošetření, proto doporučujeme provést homeso ošetření večer, aby měla pleť čas se přes noc zregenerovat.

Je ošetření HoMEso vhodné pro citlivou pleť?

HoMEso je zcela bezpečné a neobsahuje látky, které by mohly dráždit pokožku. Díky směsi různých molekulárních hmotností má naše patentovaná směs HA klinicky prokázaný zklidňující a uklidňující účinek na pokožku. Citlivá pokožka může zůstat jehličkami zarudlá a podrážděná o něco déle než normální pokožka, proto doporučujeme po ošetření použít některý z našich krémů Revive nebo Revitalize, které mají silný zklidňující účinek a působí proti zarudnutí.

Mohu použít léčbu akné pomocí HoMEso?

Během aktivní léčby akné odborníkem se použití HoMEso nedoporučuje kvůli jehlám. Doporučuje se však po léčbě akné, protože pomáhá proti jizvám a hydratuje pokožku.

Co je patentovaná směs HA a k čemu je prospěšná?

Naší “”tajnou zbraní”” je patentovaná směs obohacená o kyselinu hyaluronovou ®Sonicated Hyaluronic Acid. Tato přírodní látka, vytvořená patentovanou technologií, je posílena tak, aby dodala vaší pokožce extra hydrataci a pomohla jí zůstat pevnější a pružnější.Kyselina hyaluronová, přirozené mazivo pro elastické tkáně, jako jsou kůže a klouby, je zpracovávána v našich laboratořích. Pomocí patentovaného procesu zvaného ultrazvuková sonikace, nebo-li Ultra Sonication, působíme na kapalinu nízkofrekvenčními zvukovými vlnami o vysoké intenzitě, čímž získáme molekuly s optimální hmotností.Tím, že jsme do vybrané směsi dalších kyselin hyaluronových přidali určitou koncentraci sonikované kyseliny hyaluronové (čímž jsme dosáhli kalibrovaného poměru optimálních molekulových hmotností), jsme vytvořili vyváženou směs s vynikající absorpcí, u níž bylo klinicky prokázáno, že zesiluje reparační účinky pokožky a snižuje zánět. Jinými slovy, vaše pokožka bude při používání tohoto přípravku vypadat pružnější, a nejen vypadat, budete tu změnu i cítit.

Sada HoMEso Therapy Kit

1x HoMEso Therapy Kit

-29%

2x HoMEso Therapy Kit

-34% 2x 1125 Kč

3x HoMEso Therapy Kit

-39% 3x 1028 Kč Doprava zdarma

Způsoby platby

Naši vážení zákazníci

Skvělé hodnocení (65+ recenzí)
+ 4,8 hvězdiček

Sara

oct 12, 2021

I am always sceptical of products that promise an immediate effect, but Homeso Therapy really surprised me. It really has an immediate lifting effect and the skin is hydrated and supple. I was really satisfied and very happy.

Jane

jan 28, 2022

A must have part of my skin care routine. After the first use my skin was instantly hydrated. My skin is healthier and younger.

Kate

dec 2, 2021

I have done many treatments in beauty salons and clinics before. But I can say that the results from Homeso are the same or even better. And of course it saves me time because I do not need an appointment for it, and of course money.

Jane

nov 11, 2021

My skin was so dry and tierd. But after Homeso my skin looks completely different. Thank you homeso:)

Demmy

feb 17, 2022

My friend knows that I am afraid of needles, but she still bought me Homeso as a gift because I always asked her how her skin can be so beautiful. I can say that you can not see or feel the needles with the Homeso applicator, so well done homeso.

Jessica

sep 11, 2021

I have bought this product twice already and I always get compliments that I look so fresh and young:) I absolutely recommend it.

Lora

mar 31, 2022

I tried it for the first time and I see great results. I will definitely buy it again.

Francesca

aug 8, 2022

This is becoming my favorite routine of the month. I use it before bed so my skin looks perfect and refreshed in the morning. Thanks to Homeso for letting me do this at home. Highly recommended.

Elisabeta

aug 6, 2022

The best thing is that I can apply it at home whenever I need it without having an appointment. And most importantly, the results are incredible.

Kim

mar 2, 2022

I can say that I was a little skeptical about using the injection. But I have to say, the application is so easy and painless. I am so glad I tried it because my skin looks like never before.

Nina

aug 8, 2022

This is becoming my favorite routine of the month. I use it before bed so my skin looks perfect and refreshed in the morning. Thanks to Homeso for letting me do this at home. Highly recommended.

Jane

nov 11, 2021

I’m so pleased after using Homeso. My forehead wrinkles are practically gone and my skin looks totally amazing!!

Mia

dec 12, 2021

Extremely easy to use. So far I have bought Homeso Therapy 2 times and was surprised that people always asked me what I did to my skin and that I look fresh.

Janja

may 22, 2022

This is becoming my favorite routine of the month. I use it before bed so my skin looks perfect and refreshed in the morning. Thanks to Homeso for letting me do this at home. Highly recommended.

Jeniffer

jun 24, 2021

I’d have never believed that something can change the skin instantly since I tried Homeso. This is really an incredible product that you’ve to try really.

Alessia

jan 10, 2022

How is it possible that the skin looks so tight and young after just 1 treatment. i am impressed. I will definitely do it again.
1700 Kč
1213 Kč