Skvělé hodnocení (65+ recenzí) + 4,8 hvězdiček

HoMEso Therapy Kit

Botoxová výplň z pohodlí domova

1700 Kč1213 Kč

UŠETŘETE 29 %

Jediná bezbolestná domácí metoda, která redukuje vrásky a vyplní pleť. Za pouhých 20 minut.
payment_methods_v2
green_ok“K dispozici! Odhadovaná doba dodání 4-5 dní. “.

"Výplň úplně změnila mou rutinní péči o pleť. Všichni mi říkají, že vypadám o deset let mladší!"

Eliška

homeso_LP_lifing_icon

Liftingový efekt po prvním použití

homeso_LP_wrinkles_icon-04

Vyhlazující efekt s menším množstvím vrásek

Zvýšená produkce kolagenu, pružnost

Bezbolestná léčba

homeso_LP_approved_icon

Schváleno dermatologem

homeso_LP_money_icon

Ušetřete čas i peníze

homeso-kit

Co je mezoterapie

Mezoterapie je jedním z nejoblíbenějších a nejúčinnějších neinvazivních kosmetických zákroků. Starobylá čínská technika injekčního vpravování malých dávek různých přípravků do podkožní vrstvy kůže (přímo pod povrch) za účelem dosažení omlazujících účinků.

Dr. Inigo de Felipe vysvětluje

Proč lékaři podávají injekce pod kůži? Protože penetrace čehokoli, co se aplikuje přímo na povrch kůže, je pouze asi 1 %. Zatímco při mezoterapii se průnik složek zvýší o 100.

Video abspielen
how_it_works

Jak mezoterapie funguje

Mezoterapie využívá kombinaci vitamínů, minerálů a aminokyselin, které se mikrojehlou vpravují do střední vrstvy kůže (mezodermu). Tím se napravují základní problémy, jako je špatný krevní oběh, záněty, které způsobují poškození pleti, redukují se vrásky a jemné linky, omlazuje se mdlá pleť a léčí se jizvy po akné nebo hyperpigmentace.

Jak používat sadu HoMEso Therapy Kit

Otevřete sérum

Vyjměte stříkačku se sérem HoMEso ze sterilního obalu a porušte pečeť.

Stiskněte jej v aplikátoru

Vyjměte aplikátor ze sterilního obalu, odšroubujte jeho horní část a nalijte sérum HoMEso.

Klepněte na kůži

Poklepejte aplikátorem na pokožku. Pro dosažení nejlepších výsledků zakloňte hlavu, před použitím protřepejte a očistěte si pokožku.

Co se nachází uvnitř sady HoMEso

Sérum je dodáváno ve sterilním kapátku pečlivě umístěném v pěnovém pouzdře. Chcete-li sérum z kapátka dostat, musíte porušit těsnění.

 

Aplikátor HoMEso se dodává zabalený ve sterilním obalu umístěném v pěnovém pouzdře.

 

Pro použití aplikátoru odšroubujte horní část, nalijte sérum, zašroubujte zpět horní část a otevřete víčko, abyste odkryli sterilní jehly z 24karátového zlata.

Sterilně balené peptidové posilující sérum, které obsahuje naši patentovanou směs HA (včetně sonikované HA).

 

Sterilně balený aplikátor s 25 zlatými jehlami (speciálně navržený pro bezpečné a bezbolestné domácí použití)

Otevřete sérum
Vyjměte stříkačku se sérem HoMEso ze sterilního obalu a porušte pečeť. Stiskněte jej v aplikátoru
Vyjměte aplikátor ze sterilního obalu, odšroubujte jeho horní část a nalijte sérum HoMEso. Klepněte na kůži
Poklepejte aplikátorem na pokožku. Pro dosažení nejlepších výsledků zakloňte hlavu, před použitím protřepejte a očistěte si pokožku.

where-to-apply

Díky směsi aktivních přírodních složek včetně vitaminu B5 a bambuckého másla je vhodný pro všechny typy pleti, poskytuje silnou 72hodinovou hydrataci a 24hodinový zklidňující účinek. Revive hydratační krém lze použít jako denní nebo noční krém nebo po použití sady HoMEso Therapy Kit."

®Sonicated Hyaluronic Acid Žádná magie, jen věda a vášeň. Naše patentovaná sonická kyselina hylauronová má vypínací a hydratační účinek. Vyrovnává tón pleti a zvyšuje její elasticitu. vyrábí se v našich laboratořích ve sterilní místnosti pomocí buněčného sonikátoru, který umožňuje rozbít řetězce kyseliny hyaluronové.

Roztok peptidu Acetyl Octapeptide-3 obsahuje oktapeptid proti vráskám, který je prodloužením peptidu HEXAPEPTIDE ARGIRELINE®. Proto redukuje výrazové vrásky prostřednictvím mechanismu účinku podobného botulotoxinu.

Acetyl Hexapeptide-8 Acetyl Hexapeptide-8 je zodpovědný za uvolňování katecholaminů, chemických mediátorů svalové kontrakce. Při aplikaci na pokožku snižuje tonické stahy obličejových svalů a výskyt mimických vrásek.

Pentapeptide-18 Působí prostřednictvím vápníku a napodobuje encefalin. Pentapeptide-18 snižuje hloubku vrásek způsobených kontrakcemi mimických svalů, snižuje excitabilitu neuronů a moduluje sekreci acetylcholinu.

homeso_gif

HoMEso vám přináší okamžité a dlouhodobé účinky

Skuteční uživatelé, skutečné příběhy

Jak je uvedeno v

Rozdíl je zřejmý

Výsledky během

Přizpůsobitelné

Bezpečné

Cena

HoMeSo

Therapy Kit

arrow1-2 DNI

arrowANO

arrowANO

arrow< 750 KČ ZA OŠETŘENÍ

infusion_treatment

Léčba

na klinice

arrow 2-3 DNI

arrow ANO

arrow ANO

arrow 7500+ KČ ZA OŠETŘENÍ

derma roller

Ošetření Derma

Rollerem

arrowNĚKOLIK DNÍ

arrowNE

arrowNE

arrow< 250 KČ ZA OŠETŘENÍ

HoMeSo Therapy Kit
infusion_treatment
Micro-Infusion Clinic Treatment
derma roller
Derma Roller Home Treatment

Výsledky během

arrow

1-2 DNI
arrow
2-3 DNI

arrow

NĚKOLIK DNÍ

Přizpůsobitelné

arrow

ANO

arrow

ANO

arrow

NE

Bezpečné

arrow

ANO

arrow

ANO

arrow

NE

Cena

arrow

< 750 KČ USD ZA OŠETŘENÍ

arrow

7500+ KČ ZA OŠETŘENÍ

arrow

< 250 KČ ZA OŠETŘENÍ

30 denní záruka vrácení peněz

Objednávejte s jistotou. Pokud si z jakéhokoli důvodu nemyslíte, že je sada HoMEso Therapy Kit pro vás to pravé, nabízíme 30denní záruku vrácení peněz.

Máte otázky?
My pro vás máme odpovědi.

Zasíláme do všech evropských zemí.

Vaše objednávka bude doručena do 4-5 pracovních dnů.

Můžete použít různé kreditní karty nebo zaplatit na dobírku.

Náš aplikátor je pečlivě vytvořen pro domácí použití, takže je naprosto bezpečný. Důležité je pouze to, abyste po pokožce neklouzali, ale dělali zvedací a tlakové pohyby.

Naše krémy Revitalize a Revive jsou určeny pro každodenní použití a doporučujeme je používat po ošetření HoMEso, protože zklidňují pokožku, a to zcela okamžitě.

Záleží na typu a stavu pokožky. Výsledky jsou viditelné okamžitě a pro udržení léčby se doporučuje provést nové ošetření po 30 dnech. V prvním měsíci se doporučuje provést 3 ošetření každých 10 dní. Pro udržení výsledků se doporučuje provádět homeso ošetření 1x-2x měsíčně nebo podle potřeby.

Bezprostředně po ošetření se nedoporučuje používat make-up. Ošetření doporučujeme provádět večer, protože přes noc se pokožka hojí, regeneruje a zarudnutí mizí. Prvních 12 hodin se nedoporučuje používat make-up a prvních 24 hodin doporučujeme vyhýbat se slunci nebo se chránit ochranným faktorem.

V závislosti na typu pleti. Zčervenání je kvůli jehlám zcela normální a brzy po ošetření zmizí. Obvykle zarudnutí zmizí někdy mezi 1-3 hodinami po ošetření, proto doporučujeme provést homeso ošetření večer, aby měla pleť čas se přes noc zregenerovat.

HoMEso je zcela bezpečné a neobsahuje látky, které by mohly dráždit pokožku. Díky směsi různých molekulárních hmotností má naše patentovaná směs HA klinicky prokázaný zklidňující a uklidňující účinek na pokožku. Citlivá pokožka může zůstat jehličkami zarudlá a podrážděná o něco déle než normální pokožka, proto doporučujeme po ošetření použít některý z našich krémů Revive nebo Revitalize, které mají silný zklidňující účinek a působí proti zarudnutí.

Během aktivní léčby akné odborníkem se použití HoMEso nedoporučuje kvůli jehlám. Doporučuje se však po léčbě akné, protože pomáhá proti jizvám a hydratuje pokožku.

Naší ""tajnou zbraní"" je patentovaná směs obohacená o kyselinu hyaluronovou ®Sonicated Hyaluronic Acid. Tato přírodní látka, vytvořená patentovanou technologií, je posílena tak, aby dodala vaší pokožce extra hydrataci a pomohla jí zůstat pevnější a pružnější.Kyselina hyaluronová, přirozené mazivo pro elastické tkáně, jako jsou kůže a klouby, je zpracovávána v našich laboratořích. Pomocí patentovaného procesu zvaného ultrazvuková sonikace, nebo-li Ultra Sonication, působíme na kapalinu nízkofrekvenčními zvukovými vlnami o vysoké intenzitě, čímž získáme molekuly s optimální hmotností.Tím, že jsme do vybrané směsi dalších kyselin hyaluronových přidali určitou koncentraci sonikované kyseliny hyaluronové (čímž jsme dosáhli kalibrovaného poměru optimálních molekulových hmotností), jsme vytvořili vyváženou směs s vynikající absorpcí, u níž bylo klinicky prokázáno, že zesiluje reparační účinky pokožky a snižuje zánět. Jinými slovy, vaše pokožka bude při používání tohoto přípravku vypadat pružnější, a nejen vypadat, budete tu změnu i cítit.

Sada HoMEso Therapy Kit

1x HoMEso Therapy Kit

-29%

2x HoMEso Therapy Kit

-34% 2x 1125 Kč

3x HoMEso Therapy Kit

-39% 3x 1028 Kč Doprava zdarma

Způsoby platby

Naši vážení zákazníci

Skvělé hodnocení (65+ recenzí)
+ 4,8 hvězdiček

Sara

oct 12, 2021

Ich bin immer skeptisch gegenüber Produkten, die eine sofortige Wirkung versprechen, aber HoMEso Therapy hat mich wirklich überrascht. Es hat wirklich einen sofortigen Lifting-Effekt und die Haut ist hydratisiert und geschmeidig. Ich war wirklich zufrieden und sehr glücklich.

Jane

jan 28, 2022

„Ein unverzichtbarer Bestandteil meiner Hautpflegeroutine. Nach der ersten Anwendung war meine Haut sofort mit Feuchtigkeit versorgt. Meine Haut ist gesünder und jünger."

Kate

dec 2, 2021

Ich habe schon viele Behandlungen in Schönheitssalons und Kliniken gemacht. Aber ich kann sagen, dass die Ergebnisse von Homeso gleich oder sogar besser sind. Und natürlich spart es mir Zeit, weil ich dafür keinen Termin brauche, und natürlich Geld.

Jane

nov 11, 2021

Meine Haut war so trocken und müde. Aber nach Homeso sieht meine Haut ganz anders aus. Danke homeso :)

Demmy

feb 17, 2022

Meine Freundin weiß zwar, dass ich Angst vor Nadeln habe, aber sie hat mir trotzdem HoMEso geschenkt, weil ich sie immer gefragt habe, wie ihre Haut so schön sein kann. Ich kann sagen, dass man die Nadeln mit dem HoMEso Applikator weder sieht noch spürt, das ist toll gemacht.

Jessica

sep 11, 2021

Ich habe dieses Produkt schon zweimal gekauft und bekomme immer Komplimente, dass ich so frisch und jung aussehe:) Ich kann es nur empfehlen.

Lora

mar 31, 2022

Dieses Produkt funktioniert wirklich... Sie spüren, dass Ihre Haut hydratisiert und geschmeidig ist. Ich verwende es auch für meinen Hals.

Francesca

aug 8, 2022

Das wird langsam zu meiner Lieblingsroutine des Monats. Ich benutze es vor dem Schlafengehen, damit meine Haut morgens perfekt und erfrischt aussieht. Danke an HoMEso, dass ich das jetzt zu Hause machen kann. Sehr zu empfehlen!

Elisabeta

aug 6, 2022

Das Beste ist, dass ich es ganz ohne Termin einfach zu Hause anwenden kann, wann immer ich es brauche. Und was am wichtigsten ist: Die Ergebnisse sind unglaublich.

Kim

mar 2, 2022

Ich kann sagen, dass ich etwas skeptisch war, was die Anwendung der Injektion angeht. Aber ich muss sagen, die Anwendung ist so einfach und schmerzlos. Ich bin so froh, dass ich es ausprobiert habe, denn meine Haut sieht aus wie nie zuvor.

Nina

aug 8, 2022

Das wird langsam zu meiner Lieblingsroutine des Monats. Ich benutze es vor dem Schlafengehen, damit meine Haut morgens perfekt und erfrischt aussieht. Danke an HoMEso, dass ich das jetzt zu Hause machen kann. Sehr zu empfehlen!

Jane

nov 11, 2021

Ich bin so zufrieden, nachdem ich Homeso verwendet habe. Meine Stirnfalten sind praktisch verschwunden und meine Haut sieht total toll aus!!

Mia

dec 12, 2021

Absolut easy zu handhaben. Bisher habe ich HoMEso Therapy 2 Mal gekauft und war überrascht, dass mich die Leute immer gefragt haben, was ich mit meiner Haut mache und mir gesagt haben dass ich so frisch aussehe.

Janja

may 22, 2022

Das wird langsam zu meiner Lieblingsroutine des Monats. Ich benutze es vor dem Schlafengehen, damit meine Haut morgens perfekt und erfrischt aussieht. Danke an HoMEso, dass ich das jetzt zu Hause machen kann. Sehr zu empfehlen!

Jeniffer

jun 24, 2021

Ich hätte nie geglaubt, dass etwas die Haut sofort verändern kann, seit ich Homeso ausprobiert habe. Dies ist wirklich ein unglaubliches Produkt, das Sie wirklich ausprobieren müssen.

Alessia

jan 10, 2022

Ich habe sehr gute Erfahrungen mit HoMEso gemacht. Eine komplette Behandlung, die die Haut erneuert, ohne wehzutun. Und die ersten Ergebnisse sind schon geich nach der Behandlung sichtbar.
1700 Kč
1213 Kč